Час роботи:
ПН-ПТ 10:00—18:00
м. Чернівці, вул. Череповецька 17
Запчастини та тюнінг для вантажівок0

Політика повернення

ЯК ЗРОБИТИ ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Фірма Чагатай Україна робить все можливе, щоб клієнти могли швидко та легко повернути будь-який товар. Для цього була розроблена і впроваджена докладна форма повернення. Завдяки чому процедура повернення покупцем не підійшов або не потрібного товару відбувається завжди чітко, не виникає помилок і неполадок. Але для цього потрібно спочатку правильно заповнити спеціальну форму. продукцію, а організація зробити повну оцінку сформованої неприємної ситуації.

Керівництво фірми чудово розуміє, що помітити під час купівлі або отримання поштою товару деякі дефекти практично неможливе. У разі таких ситуацій компанія Чагатай Україна завжди йде на зустріч своїм покупцям. Але для цього рекомендується зберегти товарний вид продукції, належний вид упаковки, не викидати коробку, не обклеювати покупку. Дотримання цих простих умов допоможе зробити швидко та без проблем процедуру повернення. Фірма завжди готова допомогти своїм клієнтам, вирішити на їх користь спірні питання.

ПОРЯДОК ПОВЕРНЕННЯ

  1. Повідомити бухгалтеру або менеджеру;
  2. Завантажити та заповнити анкету;
  3. Відправити на відділення Нової Пошти товар разом із анкетою;
  4. Повідомити номер ТТН.

Умови повернення

  • Заборонено обклеювати оригінальну упаковку скотчем (якщо вона кольорова);
  • Усі товари мають бути упаковані у стрейч-плівку. Якщо товар складається з кількох частин, кожна частина має бути обмотана окремо;
  • Заборонено відправляти товар післяплатою;
  • Доставку товару оплачуєте Ви (крім випадків нашої помилки або товарів із заводським дефектом)

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

Повернення коштів відбувається від 2 до 14 робочих днів після отримання нами товару. За цей час ми робимо експертизу та огляд.

Повернення коштів відбувається на картку ПриватБанку.

ГАРАНТІЙНА ПОЛІТИКА КОМПАНІЇ ЧАГАТАЙ УКРАЇНА

Компанія Чагатай Україна займається продажами тільки продукції високої якості, виготовленої солідними та відомими виробниками - AYFAR, MARS TECH, SERTPLAS, CARMOS, CERAY OTO, ALSAAUTO, SIMOTOMOTIV, REFLOMAX... На більшу частину товарів, що пропонуються фірмою товарів, покупцям надається офіційна гарантія від заводу виробника. Для різних товарних груп, торгових марок, товарів існує свій тип гарантії та гарантійний термін, що встановлюється згідно з сервісною політикою виробника. Всім своїм клієнтам Україна наполегливо рекомендує уточнювати термін гарантії по кожному товару. Отримати цю інформацію можна у менеджера, який прийняв замовлення. Крім того, вона може бути вказана на сайті в описі товару.

Кошик покупок
Оформити замовленняПродовжити покупки

ВІДПОВІДАЄМО НА ПИТАННЯ з 9.00 до 17.00, крім СУБОТИ та НЕДІЛІ.